Hakkımızda

Biz Kimiz?

ARTİZ ATÖLYE Sinemanın Kral ve Kraliçesi ile Tiyatro Şenay tarafından alanında uzman sinema eğitmenleri, akademisyenler, oyuncular, spikerler, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlarla birlikte başarılı oyuncular yetiştirerek, kariyer eğitimleri vermek için kurulmuştur.

Sinema ve Dizi Oyunculuğunu oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır.


Neden Biz?

ARTİZ ATÖLYE  Oyunculuk Eğitimini sadece Ders sıralarında değil Sinema, Dizi  ve Reklam Setlerinde sahaya inerek yaşayarak almalarını sağlamaya çalışan tek ATÖLYE olması nedeniyle tercih edilmektedir.


ATÖLYE ORTAKLARI

Atilla Kaplakarslan / Organizasyon – Tanıtım ve Halkla İlişkiler Konusunda 40 yıllık bir deneyim.

Vizyon Production + Engelsiz Yaşam Vakfı + Sinemanın Kral ve Kraliçesi 

Yarışmasının Kurucu Genel Başkanı 

Arif Işık / Reklam Ajansı ve Moda Çekimlerinde 20 Yıllık bir deneyim.. 

Bonart Ajans + Karaca Ofset’in Kurucusu, Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışmasının 

Kurucu Ortağı + Engelsiz Yaşam Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi


KATS SAHNE 

Kamuran Akkor: Yılların birikimi, tecrübesi. Yıllarca kitleleri peşinden koşturdu, yetmedi. Başka bir sorumluluğu daha vardı üzerinde. Bilgiyi nakletmek. İçinde bulundurduğu bilgiyi, tecrübeyi nakletmek.

Onur Şenay: Yıllardır pek çok oyunda oynadı, 2008 yılında kendi tiyatrosunu kurdu. Hep daha ileriye, daha fazla insana ulaşmaya çalıştı, başardı da. 1993 yılından beri bir çok oyun sergiledi, Tiyatro ve Oyunculuk Workshopları düzenledi. Genç, çalışkan, bilgili. Onur’ un da bir hayali var,SAHNE si.


İki hayal bir oldu, sonra gerçek oldu.

“Şöyle yüreği kocaman, istediğimiz her şeyi içinde bulabileceğimiz bir dünya yaratsak? İçinde oyunlar, kabareler, konserler düzenlesek. Workshoplar düzenlense. Tiyatrodan müziğe, kişisel gelişimden spora, kitaplardan doğaya, resme, heykele, her şeye ulaşsak. Bilgiyi, tecrübeyi paylaşsak.dediler….

YUKARI